השקעות נדל"ן

שוק ההשקעות בנדל"ן, מהווה כיום כאפיק השקעה אטרקטיבי ולו בשל היתרונות היחסיים שלו על פני אפיקי השקעות אחרים.
בהשקעות נדל"ן עומדת לרשות המשקיע האפשרות לבחור בין השקעה גדולה לקטנה, כאשר השקעות קטנות ייצרו עבור המשקיע תשואה שהיא יחסית סולידית אך יציבה ואילו השקעות גדולות יותר, ייצרו בהתאמה, תשואה גבוהה.

ככלל, השקעות נדל"ן טומנות בחובן ברוב המקרים, סיכון נמוך בשילוב עם פוטנציאל לצמיחה ולגדילה בנוסף, קיימת אפשרות לבחור בין השקעות לטווחי זמן קצרים, טווחי זמן בינוניים או השקעות לטווחי זמן ארוכים.

בכדי ליהנות מכל התועלות אשר טמונות בעולם השקעות הנדל"ן, קיימת חשיבות גבוהה להכיר תחילה את מסלולי ההשקעה האופציונאליים אותם אנו מציעים, להבין לעומק את ההבדלים ביניהם ולבסוף, לקבל החלטה מושכלת ונבונה לגבי מסלול ההשקעה המתאים ביותר מתוכם.

מסלולי השקעות נדל"ן

מסלול דירות

מסלול זה מיועד עבור משקיעים אשר לא מחזיקים בבעלות בדירה נוספת ו/או למשקיעים אשר מבקשים ליהנות מתשואה שהיא אומנם סולידית, אך לטווח הארוך.
במסלול זה, אנו פועלים בכדי לאתר עבור המשקיעים דירות ונכנסי נדל"ן המוצעים במחירים נמוכים ואשר טומנים בחובם פוטנציאל גבוה להשבחה.
בצורה כזאת, המשקיעים במסלול דירות, נהנים מרכישת דירה במחיר שהינו נמוך במיוחד ומרווחים הטמונים בהשבחת הנכס ובדמי השכירות החודשיים אותם הם יקבלו בעבור הדירה.  

מסלול שותפות ברווחים

מסלול זה מיועד עבור משקיעים אשר מעוניינים ליהנות מתשואה גבוהה ומוכנים לגלות סבלנות לשם כך. ההשקעה במסלול זה היא לטווח זמן אשר נע בין 3 ל-5 שנים.
במסלול זה, אנו מאתרים פרויקטים מבטיחים בתחום הנדל"ן, אשר מצויים בשלביהם הראשוניים.   
אנו משקיעים בפרויקטים הללו, וזאת, בתמורה לאחוזים גבוהים מהרווחים של אותו הפרויקט.
בסיום הפרויקט, המשקיעים מקבלים בחזרה את כספם ונהנים מרווחים יחסיים אשר מתחלקים עם היזם.

מסלול תשואה קבועה

מסלול זה מיועד עבור משקיעים המעוניינים בהשקעות לטווח קצר, של עד 3 שנים ועבור כאלו אשר מעוניינים בהשקעה שהינה כמעט ונטולת סיכונים.
במסגרת המסלול, אנו משקיעים בפרויקטים מעולם הנדל"ן, אשר נמצאים בשלביהם המתקדמים.
עם סיום הפרויקט המשקיעים מקבלים בחזרה את הכסף אותו השקיעו בתוספת של תשואה קבועה, אשר הוגדרה מבעוד מועד.

איך לבחור את המסלול המתאים?

חשוב שכל מי שעושה את צעדיו הראשונים בעולם השקעות הנדל"ן, יבין תחילה, בצורה מעמיקה, את כל מטרותיו וציפיותיו מאותה ההשקעה – כך לדוגמא, ישנם משקיעים אשר מעוניינים ליהנות מתשואה סולידית ויציבה לאורך זמן, לעומתם, יש משקיעים אשר מחפשים השקעה קצרת טווח, כשהמטרה היא להרוויח ממנה כמה שיותר, גם היא טומנת בחובה סיכון מסוים (כמו במקרה של השקעה והשבחה).

הבנת הדרישות והצרכים מהשקעה, תוך לקיחה בחשבון של סכום הכסף אותו מעוניינים להשקיע, תאפשר לבחור בסופו של דבר את מסלול ההשקעה המתאים והנכון ביותר.
כמובן, שאנחנו זמינים ונשמח לסייע לכל מי שלא בטוח או מתלבט לגבי מסלול ההשקעה הנכון ביותר בעבורו.  

מה צופן העתיד למשקיעים בנדל"ן?

על פי מומחים ישראלים בתחום הנדל"ן, הריבית הנמוכה, טומנת בחובה הזדמנות נפלאה לעוד ועוד משקיעים פוטנציאליים לעשות את הצעד, להשקיע בנדל"ן וליהנות מתשואה גבוהה.
על פי נתונים, בעשור האחרון מחירי הנדל"ן בארץ עלו בלמעלה מ-80 אחוז והצפי הוא שמחירים אלו עוד ימשיכו לעלות  – כחלק מכך, צפויה למשקיעים תשואה גבוהה, לאורך זמן.

כמובן, שבכדי ליהנות מהתועלות הטמונות בהשקעות נדל"ן, חשוב לעשות את זה חכם והחדשות הטובות הן שבדיוק בשביל זה, אנחנו כאן.

מעוניינים בפרטים נוספים על השקעות נדל"ן? מוזמנים ליצור עמנו קשר.